O nas

20 letnie doświadczenie

Czym się zajmujemy

Firma ELDRUT jest firmą rodzinną, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży metalowej. Nasz park technologiczny obejmuje powierzchnię 5200 m2, a nasza kadra 200 doświadczonych pracowników dba o dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produkty w optymalnej cenie. W swoich działaniach łączymy indywidulane podejście do projektów oraz nieszablonowe podejście do wymagających zleceń.

Technologia i wiedza

Produkcja

Koncentrujemy się na produkcji przemysłowej elementów metalowych. Naszym celem jest automatyzacja i osiąganie najwyższych wydajności (przy optymalizacji kosztów?). Nasze linie technologiczne są definiowane do zadań specjalnych przy wytwarzaniu dedykowanych części i zespołów metalowych

Dokładność i precyzja

Najlepsze rozwiązania

Modelujemy procesy i szukamy rozwiązań na  najbardziej optymalne wykorzystanie zasobów przemysłowych. Projektowanie i wykonanie skomplikowanych narzędzi wykonujemy we własnym dziale projektowym i narzędziowym. Dzięki zaawansowanym projektom narzędzi i linii obróbczych do produkcji przemysłowych jesteśmy  konkurencyjni na rynku.

Przemysł 4.0

Współpraca

Tworzymy rozwiązania w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Wdrożenia technologiczne zostają modelowane w kierunku przemysłu 4.0. Na etapie założeń projektowych uwzględniamy Connectivity przy przetwarzaniu danych procesów produkcyjnych i urządzeń nadzorczych wspomagających proces podejmowania decyzji kadry zarządzającej.

Kompetentna kadra

Doświadczenie

Nie zatrzymujemy się na tym co już znane i powszechne, produkujemy nieszablonowo. Doświadczenie pomaga nam na kreowanie produkcji w sposób, gdzie już stare sposoby nie dają nowych korzyści. Bazując na kompetencji kadry inżynierskiej tworzymy rozwiązania inne, odważne – po prostu lepsze.  

Odnawialne źródła energii

Ekologia

Nasze proekologiczne podejście do ochrony środowiska ma odzwierciedlenie w sposobie, w jakim funkcjonuje cała firma. Stale znajdujemy nowe metody i sposoby aby ograniczać wykorzystywanie paliw kopalnianych oraz przekazywać do recyklingu coraz to więcej surowców. Podejście do wdrożeń nowych rozwiązań w duchu Sustainability jest naszym celem i obowiązkiem dlatego już dziś mamy spore sukcesy na tym polu.

Wyroby z drutu

Produkcja

Produkcja wyrobów z drutu. Nasz bogaty park maszynowy w obróbce drutu i prętów pozwala na produkcje seryjną praktycznie każdego kształtu detali w wysokiej wydajności przy zachowaniu wymaganych norm jakościowych. Produkcja wyrobów ze stali nierdzewnej, stali czarnej, drutu gładkiego i drutu żebrowanego obejmuje szeroki zakres możliwości jakie rynek Polski i Zagraniczny wymaga w swoich zawansowanych projektach.